עיצוב אתרים בוורדפרס

עיצוב אתר
עיצוב אתרים בוורדפרס

עיצוב אתרים בוורדפרס

 עיצוב אתרים בוורדפרס כאשר אנחנו מעצבים ובונים אתרים אנחנו נתקלים פעמים רבות בשאלות הנוגעות ליתרונות של בניית אתר על גבי פלטפורמת וורדפרס.

בפוסט הבא נרכז את כל הסיבות לבנות את האתר הבא שלכם על גבי פלטפורמת וורדפרס.

אז מה זה בעצם וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן חופשית וקוד פתוח (CMS) המבוססת על PHP ו- MySQL. המערכת משמשת לבניית אתרים ותומכת בתוספים ותבניות מוכנות מראש המאפשרות התאמה אישית. בתחילת דרכה (2003) שימשה וורדפרס ליצירת בלוגים אם אפשרות תמיכה ברשימות דיוור, פורומים, גלריות מדיה וחנויות מקוונות. כיום וורדפרס משמשת כתשתית ל60 מיליון אתרי אינטרנט מובילים של אנשים פרטיים חברות וארגונים. למעשה וורדפרס היא מערכת ניהול בנייה ועיצוב אתרים הנפוצה ביותר לשימוש כיום.

על מנת לבנות אתר באמצעות וורדפרס יש לבצע תחילה התקנה של מערכת ניהול התוכן על גבי שרת אינטרנט. או חלק של שירות אירוח באינטרנט כמו WordPress.com או מחשב המפעיל את חבילת התוכנה WordPress.org כדי לשמש מארח רשת בפני עצמה. רק לאחר סיום ההתקנה ניתן יהיה לבנות את האתר המלא להלביש עליו את העיצוב שבחרנו עבור האתר ולפרסם אותו ברשת. את  התחזוקה של האתר והזנת תוכן ניתן לבצע באמצעות מחשב מקומי.

וורדפרס היא חינמית

על מנת להתקין את מערכת ניהול התוכן של וורדפרס כחלק מבניית האתרים שלכם אתם זקוקים לשרת אחסון ודומיין שרכשתם מבעוד מועד…וזהו. וורדפרס היא מערכת חינמית . כלומר היא בעלת סטטוס משפטי התומך באפשרות של כל אדם להשתמש בה, לשנותה ולשפרה כפי רצונו. ללא עלות כל זמן שאיננו פוגע בזכויותיהם של שאר המשתמשים.

חלק מהתבניות והתוספים השונים לבניית אתרים מתקדמים הם בתשלום אך יש מגוון רחב של תבניות ותוספים מוכנים לשימוש ללא עלות.

וורדפרס מתאימה למגוון רחב של אתרים

בניית אתרים היא תחום רחב הכולל מנעד גדול של אתרים מסוגים שונים המשמשים למטרות שונות. בניית אתר תדמית או בניית אתר לעסק שלך. בניית אתר המשמש כחנות און ליין או בניית לארגונים או אתר חברה. כל אחד מהאתרים הללו מצריך עיצוב שונה וחווית משתמש ייחודית שתשרת את המטרה עבורה הקמנו את האתר.

וורדפרס מציעה מגוון רחב של תבניות ויישומים לעיצוב ובניית אתרים מגוונים שונים במהותם.

אז בין אם אתם בונים ומעצבים אתר תדמית או אתר חברה, או חנות מקוונת, לוורדפרס יש פתרונות ייעודיים.

הפתרונות הללו מותאמים מראש לצרכים של האתר שלכם והם יקצרו עבורכם את הזמן מרגע עיצוב האתר ועד לבניית האתר המלא.

פוסטים אחרונים

בנייה ועיצוב אתר וורדפרס – חלק ב התאמה אישית בנייה ועיצוב אתר וורדפרס היא משימה שדורשת חשיבה רעננה ומקורית. כחלק ממהות העבודה עלינו לבדל את האתר שאנו מעצבים ובונים. השאיפה היא ...
עיצוב אתרים הוא פוסט שיעסוק בכל המגמות שנראה בשנה הקרובה בנושא עיצוב אתרים עיצוב אתרים במראה שטוח מגמה בעיצוב אתרים שהתחילה כבר לפני שנתיים וכפי הנראה תלווה אותנו גם בשנה הנוכחית. הסיבה ...
עיצוב אפליקציות עיצוב אפליקציות המדריך המלא הוא הנושא של הפוסט שלפנינו שיעסוק בנושא המורכב של עיצוב אפליקציות לקהל יעד ספציפי ויכלול מספר כללים שכדאי ליישם כחלק מתהליך עיצוב האפליקציות ...